1. Biznes
  2. Professional
  3. Serwis

USŁUGI TOYOTA PROFESSIONAL

Mając na uwadze potrzeby Twojego biznesu, Dilerzy Toyota Professional profesjonalnie zadbają o zachowanie pełnej mobilności Twojego auta. Z nami oszczędzasz czas na obsługę serwisową, gdyż zapewniamy dedykowany serwis, prowadzony jednocześnie przez dwóch wykwalifikowanych mechaników, oraz szeroką gamę usług specjalistycznych. Wszystko to stanowi niezbędne wsparcie dla Twojej firmy i jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
TOYOTA RELAX
Poczuj pełen komfort użytkowania swojego auta dzięki nowej gwarancji Toyoty, którą możesz cyklicznie przedłużać nawet do 10 lat eksploatacji pojazdu. Wykonuj przeglądy RELAX, a po każdym z nich ciesz się z jazdy sprawdzonym autem objętym nową ochroną gwarancyjną przez rok lub zalecany dla modelu przebieg.
EXPRESS SERVICE
Dla każdego przedsiębiorcy liczy się czas, dlatego Toyota Express Service zadba o to, by Twoje auto jak najszybciej wróciło na drogę. Wszystkie prace wykonywane są przez dwóch wykwalifikowanych mechaników z uwzględnieniem specjalnych procedur obsługowych, przy pomocy specjalistycznego sprzętu serwisowego.

KORZYŚCI

- Dwóch mechaników
- Dedykowany sprzęt
- Specjalna procedura
- Skrócony czas obsługi
POMOC DROGOWA
Przeciwności losu nie da się przewidzieć, ale można się do nich dobrze przygotować. Awaria, kolizja, uszkodzenie lub wandalizm – profesjonalna pomoc drogowa Toyoty zapewni Ci pełne wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.
SAMOCHÓD ZASTĘPCZY
Potrzebujesz auta dostawczego, gdy nasz serwis zajmuje się Twoim pojazdem? Skorzystaj z pełnej gamy samochodów zastępczych Toyoty i pracuj dalej jak co dzień.
UBEZPIECZENIE TOYOTY
Wybierz specjalną ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb biznesowych. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, napędu i modelu auta, ubezpieczenia Toyoty pozwolą Ci poruszać się pewnie i ze spokojem.